O firmie

Nasza firma istnieje po to aby pomóc Państwu bezpiecznie, skutecznie oraz maksymalnie szybko odzyskać podatek dochodowy zapłacony za granicą – w Holandii, Niemczech oraz Belgii.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jest podbudowane odpowiednim wykształceniem z zakresu ekonomii oraz finansów, a także znajomością języków obcych. Dzięki temu oddajecie Państwo swe sprawy w fachowe ręce, a my gwarantujemy rzetelną oraz szybką obsługę.

Nie boimy się wyzwań, jeśli z Twoją sprawą nie radzą sobie inne biura, zgłoś się do nas. Wiele trudnych przypadków znalazło dzięki nam pozytywne rozwiązanie. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, szczegółowo badając jego sytuację. Uzyskane przez nas zwroty są maksymalne, gdyż stosujemy ulgi podatkowe przewidziane przez system podatkowy danego kraju.

Klienci którzy powierzyli nam swoje sprawy, polecają nas swoim znajomym.

A to najlepsza rekomendacja. Dziękujemy.

Czekamy na Państwa w naszych biurach.

W ramach rozliczenia podatkowego:

  • dokonujemy analizy zwrotu Twojego podatku, przy zastosowaniu wszelkich możliwych ulg podatkowych obowiązujących w danym roku rozliczeniowym,
  • przedstawiamy ofertę najkorzystniejszego sposobu rozliczenia
    np. samodzielnego lub wspólnego z partnerem fiskalnym (mężem/żoną itp.),
  • opracowujemy zeznanie podatkowe i wysyłamy do Urzędu Skarbowego,
  • dokonujemy tłumaczeń pism przychodzących z Urzędu Skarbowego,
  • odpowiadamy na pisma do Urzędu Skarbowego dot. podatku,
  • przeprowadzamy reklamacje w przypadku zaniżonego zwrotu podatku,
  • prowadzimy wszelką inną korespondencję z Urzędem Skarbowym dot. Twojego podatku.

 

Firma PERFECTA, jako jedyna firma zajmująca się rozliczaniem podatków zagranicznych, jest oficjalnym członkiem OKAP (Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy) i jako jedyna służy swoją pomocą, doświadczeniem i wiedzą w zakresie rozliczania podatków i obsługi świadczeń socjalnych firmom wchodzącym w skład OKAP.

Jako eksperci przygotowujemy co roku dla OKAP cykl szkoleń dla firm członkowskich oraz prowadzimy comiesięczne dyżury eksperta w siedzibie OKAP.

Po więcej informacji odsyłamy Państwa do strony głównej OKAP.

okap

Nasi partnerzy: